Servis zmrzlinových strojů

Zmrzlinovy-stroj- servis

Pro maximální spokojenost zákazníku zajišťujeme záruční i pozáruční servis na všechny prodávané stroje. U zmrzlinových strojů řady BQ Vám provedeme servis i v případě, že jste stroj zakoupili jinde.

Záruční doba
Záruční doba na prodávané stroje je minimálně 2 roky. Záleží však na typu stroje a jeho značce.

Průběh servisních prací
Všechny záruční i pozáruční opravy se provádějí v dílnách našeho servisního střediska. Opravy provádí naši profesionálně vyškolení pracovníci.
Stroj stačí přivézt k nám do servisního centra, kde jej od Vás převezmeme a sepíšeme s Vámi vše potřebné. Po provedení servisního zásahu, který trvá zhruba týden, Vám zašleme sms o ukončení opravy a zároveň Vám v případě pozáruční opravy sdělíme celkovou cenu opravy.
Na základě domluvy lze servisní opravy provádět i přímo u Vás. Také můžeme na přání zajet pro techniku, opravit ji v naší dílně, a poté opět dovézt k Vám.

Máte-li nějaký dotaz neváhejte kontaktovat naše odborníkyNa letošní sezonu jsme pro vás připravili speciální nabídku servis zmrzlinového stroje do 48 hodin.
Pokud si společně se strojem zakoupíte rozšířenou záruku servis 48 hodin, tak vám v případě závady*, která neumožňuje provoz stroje, tuto závadu odstraníme do 48 hodin**.
Pokud se nepodaří opravit závadu do 48 hodin, bude vám na naše náklady poskytnut náhradní stroj.


* nevztahuje se na drobné závady (např. výměna klínového řemenu a pod.) a běžnou údržbu stroje (např. výměnu těsnění a pod.)
** lhůta 48 hodin platí pouze pro pracovní dny, nezapočítávají se do ní víkendy a svátky.